Copyright 2024 - MiłośnicyKultury.pl

Organizujemy i wykonujemy

Koncerty

Szukasz niebanalnych muzyków, niekonwencjonalnych brzmień i pomysłów ?
Skontaktuj się z nami ...

Organizujemy

Festiwale

Proponujemy mieszkańcom regionu stałe wydarzenia na wysokim poziomie.

Uświetniamy

Eventy

Szukasz pomysłu na event lub spotkanie z pracownikami? Dostosujemy się do Twoich preferencji muzycznych.

Organizujemy

Wernisaże

A może chciałbyś spędzić czas na ciekawej wystawie dzieł sztuki? Dla nas to nie problem, skontaktuj się z nami.

Koncerty
Naszymi członkami są muzycy Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczyciele instrumentów w szkołach muzycznych (fortepian, gitara, wiolonczela, perkusja, kontrabas i inne), osoby związane z instytucjami nauki i kultury.

Współpracujemy z wieloma stowarzyszeniami, organizacjami związanymi z nauką, kulturą czy edukacją, zespołami muzycznymi m.in. z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Stowarzyszeniem Akademia Muzyki Dawnej z Bydgoszczy czy Zespołami Laboratoire de la Musique, Interperata i inne.

Korzystając z potencjału kulturalnego regionu otwieramy się na całą Polską. Jeśli prowadzisz projekt unijny i potrzebujesz zespołu na krótki koncert pokazowy na podsumowaniu projektu, szukasz profesjonalnych muzyków którzy mogą uświetnić uroczystość lub imprezę skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu możliwość organizacji na wysokim poziomie koncertów muzyki dawnej, koncertów edukacyjnych, koncertów kolęd, eventów i innych wydarzeń kulturalnych.
Festiwale
W naszej ofercie znajduje się organizacja Festiwali, zarówno tych na poziomie lokalnym jak również Ogólnopolskim. W stały kalendarz imprez zamierzamy wpisać Festiwal Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Gitarowy czy Muzyki Dawnej na zamku golubskim. Zapraszamy i zachęcamy do współpracy wszelkie firmy chcące nawiązać współpracę przy organizacji tego typu wydarzeń.
Eventy
Lubisz muzyczne odkrycia, niekonwencjonalne brzmienia i pomysły ? A może szukasz niebanalnych muzyków, którzy wzbogacą program organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Nasi Członkowie to profesjonaliści. Słyszałeś może muzkę Latino na kontrabasie i gitarze ? My potrafimy to zagrać. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i własne instrumenty do organizacji wszelkich imprez.

Jesteśmy również w stanie zaprezentować pokaz instrumentów dawnych z warsztatami.

Chciałbyś zorganizować event, spotkanie pracowników lub miło spędzić czas przy wyciszającej i odstresowującej muzyce lub spędzić czas wspólnie z rodziną na ciekawym wydarzeniu kulturalnym ? Nie czekaj tylko zadzwoń i zarezerwuj termin.
Wernisaże
A może interesuje Cię zorganizowanie wystawy lub wernisażu? Zapraszamy na wernisaże członkini naszego Stowarzyszenia - Magdaleny Chomiak. Większość prac stanowią kopie dzieł dawnych, wykonane na podstawie fotografii, bądź też w Muzeum Okręgowym w Toruniu.

Wśród prezentowanych na wystawie obrazów są również indywidualne prace artystki. Cechą stylistyczną tych obrazów jest zgaszona gama barwna, elementy realizu w połączeniu z pewną syntezą. Nadmiar szczegółów został ograniczony do najistotniejszych elementów, stanowiących podstawową konstukcję obrazu. Chcemy, aby kopie dzieł mistrzów malarstwa europejskiego i polskiego były przyczynkiem do podtrzymywania ciągłości naszej kultury i tradycji.
Niebawem zamierzamy otworzyć własny sklep internetowy, gdzie będziecie mogli Państwo zakupić obrazy z kolekcji Pani Magdy.

Nauka gry na instrumentach
Zapraszamy do kontaktu osoby chcące zapisać się na kurs nauki gry na instrumentach: lutnia, gitara, kontrabas, fortepian i inne.
Cena i terminy oczywiście do ustalenia indywidualnie.

Kontakt

+48 665 173 307

E-mail

biuro@milosnicy-kultury.pl

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 7
87-410 Kowalewo Pomorskie

Możliwość przekazania 1,5 % na nasze działania! 

Przy wypełnianiu PITa podaj nasz KRS: 0000543595

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

f t g m