Copyright 2021 - MiłośnicyKultury.pl

Przekaż 1% dla naszego Stowarzyszenia

 

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za przekazane środki z 1% za rok 2019 dla naszego Stowarzyszenia. Jest nam niezmiernie miło, że dajecie nam Państwo możliwość działania i realizacji naszych zadań statutowych, w szczególności w okresie pandemii koronawirusa, kiedy to wszelkie działania kulturalne były i są znacznie ograniczone. Pomimo tych utrudnień Stowarzyszenie działa i funkcjonuje realizując swoje zadania statutowe on-line. Wspieramy dzieci ze szkół muzycznych w Golubiu-Dobrzyniu i Kowalewie Pomorskim, w 2021 roku uruchamiamy nasz program stypendialny a także kontynuujemy działania związane z mecenatem kultury. Od 1 stycznia 2020 r. kontunuujemy wspołpracę w ramach akcji e-life, w ramach której będzie można przeznaczyć swój 1% na nasze działania w 2021 roku. Zachęcamy do pozostawienia 1% w naszym powiecie. Uruchom bezpłatnie program e-pity 2020, wypełnij PITa i przekaż nam 1%.

 

Możliwość przekazania 1% na nasze działania! 

Przy wypełnianiu PITa podaj nasz KRS: 0000543595

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

f t g m